Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Město Osek
Osek
rozšířené vyhledávání
městoOsek

Úřední hodiny

PO: 7:00 – 11:30,12:30 – 17:00 ÚT: 7:00 – 11:30,12:30 – 15:00 ST: 7:00 – 11:30,12:30 – 17:00 ČT: 7:00 – 11:30,12:30 – 15:00 PÁ: 7:00 – 11:00
pokladna v pátek uzavřena

Zastupitelstvo města

Jednací řád Zastupitelstva města Osek (2020)

Jednací řád Zastupitelstva města Osek (2020).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 132,68 kB

Kontakty

Ing. Václav Krtek, starosta, e-mail: krtek@osek.cz
Mgr. Luboš Čapek, radní, tel.: 602 494 376, e-mail: capek@osek.cz
Michaela Formánková, zastupitelka (předsedkyně Výběrové komise),
e-mail: formankova@osek.cz
Ing. Lenka Říhová, 1. místostarostka, e-mail: lenka.osek@gmail.com
MUDr. Eliška Humlová, zastupitelka, e-mail: humlova@osek.cz 
Jan Charvát, radní, tel.: 608 888 881, e-mail: charvat@osek.cz
Mgr. Martin Charvát, zastupitel, tel.: 725 062 636, e-mail: martin.charvat.osek@seznam.cz
Ing. Miroslav Tišer, radní, e-mail: tiser@osek.cz
Josef Walter, zastupitel (předseda Bytové komise), tel.: 777 665 288, e-mail: walter@osek.cz
Mgr. Jiří Linda, zastupitel, tel.: 602 749 587, e-mail: jiri.linda@centrum.cz
Josef Müller, radní, tel.: 602 433 064, e-mail: j.muller@instalacezt.cz
Bc. Bohumil Nohejl, zastupitel, tel.: 728 574 549, e-mail: bohumil.nohejl@seznam.cz
Mgr. Jan Sklepník, radní, e-mail: sklepnik@seznam.cz
David Kašpar, zastupitel, tel.: 725 583 666, e-mail: kaspar@osek.cz
Milena Nozarová, zastupitelka (členka Bytové komise), e-mail: nozarova@osek.cz
Ing. Pavel Kohutka, zastupitel (Předseda kontrolního výboru), e-mail: kohutka@osek.cz
Lenka Říhová, zastupitelka (Předsedkyně finančního výboru), tel.: 603 579 638,
e-mail: l.rihova@osek.cz
Michal Zenk, zastupitel, tel.: 728 272 844, e-mail: zenk@osek.cz
Ing. Jiří Macháček, zastupitel, e-mail: machacek@osek.cz
Ing. Jiří Hlinka, zastupitel, e-mail: hlinka@osek.cz
Zdeněk Hajný, zastupitel, e-mail: hajny@osek.cz

 

nahoru

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Mapový portál

Mapový portál

Odkaz na mapový portál:
https://osek.gis4u.cz

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0